Köyümü Anlatıyorum

Konu Ekle

Mehmet UZUN
Kayseri
Yigenim Arif kıymetli Web sayfanı oluşturduğun için gözlerinden öpüyorum. "Onlar ki Allah'ın gözetilmesini emrettiği hakları gözetirler (akrabalık bağlarını devam ettirirler ve iyilikte bulunurlar); Rablerine saygı beslerler ve kötü hesaptan korkarlar..."; Fakat Allah'ın tevhit akidesini kabullendikten sonra onu bozanlar ve Allah'ın bağlanmasını emrettiği bağları koparanlar (akrabalık bağlarını kesenler) ve yeryüzünü fesada verenler var ya; işte bunlar, lânet onlara ve yurdun kötüsü Cehennem de onlara. (er-Ra'd, 13/21, 25)."


MEVLLÜT MÜRSEL UZUN
ARİF ALTIPARMAK
SARIMEHMETLİ İLE İLĞİLİ SİTENDEKİ ÇALIŞMAYA TEŞEKKÜR EDERİM.SARIMEMETLİNİN KURULUŞ TARİHİ VE GELENEKLERİYLE İLGİLİ ERCİYESİN GÖLGESİNDEKİ SARIMEHMETLİ İSİMLİ YAZDIGIM ESERİ TEMİN EDEREK DAHA GENİŞ BİLGİ EDİNMENİ TAVSİYE EDER GÖZLERİNDEN ÖPERİM.

MEVLÜT MÜRSEL UZUN
TOMARZA E. BELEDİYE BŞK.
TEL:0532 3710018MEVLÜT MÜRSEL UZUN
AKRABA BAĞLILIĞI
ATALAR BOŞUNA SÖYLEMEMİŞ "AĞAÇ DALIYLA,YAPRAĞIYLA GÜRLER" KIMIÇCILAR SÜLALESİ OLARAK HEPİMİZ BİRBİRİMİZİ SEVİP,SAYACAĞIZ.BİZİM TARİHİ GEÇMİŞİMİZ DULKADIROĞULLARINA DAYANMAKTADIR.SARIMEHMETLİ DE GEÇMİŞİ EN ESKİ VE EN BERRAK KABİLE KIMIÇCILARDIR.


MEVLÜT MÜRSEL UZUN
ÖVGÜ
SARIMEHMETLİ'DEN OKUYUP-ÇIKMIŞ VEYA ÇALIŞMA HAYATINI SEÇMİŞ OLANLAR KÖYÜNÜ VE GEÇMİŞİNİ UNUTMADIĞI TAKTİRDE SAYGIYI HAK ETMİŞ OLURLAR.BEN ŞAHSEN MEMURİYETTEN SONRA,İŞ HAYATI,SONRA TOMARZA BELEDİYE BAŞKANLIĞI,ŞİMDİDE TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR KAYSERİ İL BAŞKANI VE 4 YILDIRDA BÜYÜK OKUYUCU KİTLESİ OLAN HAKİMİYET GAZETESİNİN KÖŞE YAZARI OLARAK SARIMEHMETLİ GENÇLERİNE VE GELECEK NESİLLERE ÖRNEK OLACAK ŞEKİLDE İZ BIRAKIYORUM. TAA... UZAKLARDA SENİNDE BU SİTE ARACILIĞIYLA GEÇMİŞİNİ UNUTMAYIP,EŞE-DOSTA IŞIK TUTMANDAN DOLAYI KUTLUYOR,GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM. MEVLÜT MÜRSEL UZUN


OSMAN GOKOGLU

selamın aleykum sevgılı hemserılerım oncelıkle boyle sıte actıgınız ıcın hepınıze tesekkur ederım asygılarımı sunarım.GÖKOGLU AİLASINDEN OSMAN GOKOGLU,nun torunu osman sevgılerım ve saygılarımla


osman gokogluı
bu sıteye yapan ve olusturanlar adına
selamın aleykum sevgılı hemserılerım oncelıkle boyle sıte actıgınız ıcın hepınıze tesekkur ederım asygılarımı sunarım.